top of page

Já a lidi kolem mě

Potlach.jpg

Vystudování Pedagogické fakulty v Ostravě a dráha učitele mě zavedly na úžasnou základní školu v Opavě – Kylešovicích. Společně s dalšími kolegyněmi a kolegy jsme tvořili opravdu skvělý tým a já jsem moc rád, že jsem na škole mohl být čtyři roky třídním učitelem, tři roky zástupcem ředitele a dalších šest let jsem školu jako ředitel dokonce vedl.

 

Na výjimečné spolupracovníky jsem ale narazil i na bolatickém obecním úřadě. Vše, co je vidět v naší krásné obci,  je velkou zásluhou mých spolupracovnic, spolupracovníků, zastupitelů a občanů. Pouze společnými silami se nám z Bolatic podařilo udělat jednu z nejkrásnějších obcí v České republice, za což jsme byli také několikrát oceněni v rámci soutěže „Vesnice roku“.


Velice cennou zkušeností byl také můj čtyřletý mandát poslance, který jsem vykonával s obrovskou úctou a pokorou. Společně s dalšími poslanci jsem se snažil o to, aby se nám v naší zemi žilo dobře, aby nás stát zbytečně nezavaloval papírováním, a naopak zajišťoval opravdu moderní služby, kvalitní silnice a železnice a taky dostupnou moderní léčbu. V rámci svého mandátu jsem se zabýval problematikou množíren, kvality potravin a obecně zemědělstvím. V těchto tématech bych se i nadále rád angažoval.

bottom of page