top of page

Došlo na slzy. Skoro.

Podnikatelé, starostové okolních měst a obcí či senátor Ondřej Šimetka přijali pozvání Herberta Pavery, aby mu vyjádřili podporu v jeho kampani a vzpomněli na situace, kdy jim senátor pomohl.

“Podporuju Herberta Paveru, protože je to slušný člověk a těch je, si myslím, v politice opravdu málo. Hlavně takové lidi v dnešní době potřebujeme, aby prosazovali zájmy nás - mladých podnikatelů,”

zaznělo od Markéty Švrčkové, zakladatelky e-shopu Černá ovečka. 


I další účastníci tuto příležitost využili k tomu, aby se s ostatními podělili o situace, kdy jim právě Herbert Pavera pomohl. Opakovaně zde zazněla slova o tom, že slušní lidé jsou v politice dnes už jen výjimkou, a proto je nutné Paveru maximálně podpořit v jeho kandidatuře. Následoval nespočet příběhů o jeho spolehlivosti, ochotě a v neposlední řadě pracovitosti. Z každého příběhu čišil vděk za pomoc a z Pavery upřímné dojetí.


Herbert Pavera je opakovaně zvolen jako starosta Bolatic, vede spolek obcí  Hlučínska, přestože se nadále představuje jako obyčejný kluk z vesnice, jako senátor získal svým působením v regionu mnoho sympatií.


“Herberta znám jako úspěšného starostu. Vždy za ním můžu přijít pro radu. Podporuji ho a vážím si ho za jeho péči o samosprávy,”

zdůraznil Radim Čech, starosta obce Skřipov.Podobné setkání s podporovateli proběhlo také v Kravařích ve Slezsku a mnoho dalších bude následovat během následujících měsíců. Herbert Pavera svou kampaň staví na spolehlivosti a výsledcích své dlouholeté práce pro region. Mezi místními si během svého působení očividně vybudoval dobré jméno. Jaroslav Poláček & Lucie Oslizlová

103 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page