top of page

Společně pro Opavsko

Za ta léta víte, že nabízím slušnou politiku, své zkušenosti, abych mohl lidem naslouchat a pomáhat. Již na podzim nás čekají na Opavsku, Hlučínsku a Vítkovsku opět senátní volby a já jsem se rozhodl Vás požádat znovu o podporu. Stejně jako před šesti lety se za moji kandidaturu postavila široká podpora stran i osobností z regionu a já tak mohl minulý týden oznámit, že do toho jdeme zase Společně pro Opavsko!

Jsem přesvědčený o tom, že politik má naslouchat a pomáhat. Už šestým rokem nabízím služby bezplatné právní poradny, ve které jsme se s právníky věnovali více než tisícovce lidí a dalším stovkám zájemců jsme odpověděli e-mailem. Od začátku jsem chtěl přijít s něčím konkrétním pro lidi a jsem rád, že o to je tak velký zájem. Samozřejmě poradna bude pokračovat i nadále, pokud se nám podaří uspět.

Bez vás a vaší podpory se ale neobejdu. Budu moc rád, když se i vy zapojíte do kampaně! Třeba vyvěšením předvolební plachty či posláním sms svým známým. Stačí vyplnit tento dotazník a kolegové se vám už ozvou. Ještě jednou moc děkuji za vaši podporu a budu se těšit na předání plachty či jiné osobní setkání nejen v kampani. Herbert Pavera

Váš senátor na Opavsku, Hlučínsku a Vítkovsku

0 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page