top of page

Vezmi dědu a babičku na basket

Máte rádi basket? Co kdybych vám řekl, že můžete vzít babičku nebo dědu na zápas v Opavě a za jejich lístek nezaplatíte ani korunu?

Ano, slyšíte dobře, zdarma! Představte si, jak by bylo skvělé strávit nějaký ten čas s rodinou a užít si skvělou atmosféru v hale. Basket v Opavě je něco víc než jen sport. Je to tradice, je to vášeň.

A já chci, abyste byli součástí této tradice!

A víte co je na tom nejlepší? každý, kdo vezme seniora na basket, jde automaticky do slosování. Na konci roku vybereme tři šťastlivce, kteří získají dres na míru a sadu dárků od BK Opava. A to není vše! Výherci budou mít i tu jedinečnou příležitost navštívit mě a prohlédnout si sídlo Senátu - nádherný Valdštejnský palác.

Tak co na to říkáte? Přijďte, fanděte a užijte si skvělý basketbal s rodinou a možná i něco navíc. Těším se na vás!

Pravidla celé akce

1. Chci lístek pro dědu nebo babičku Vyberte si jednu z možností a rezervujete si lístek:

  • Napište na e-mail herbert@herbertpavera.cz s předmětem “Vezmi dědu a babičku na basket” s vaším jménem, jménem babičky či dědy a na který zápas chcete společně dorazit.

  • Napište mi soukromou zprávu na Facebooku a do ní motto “Vezmi dědu a babičku na basket” s vaším e-mailem, vaším jménem, jménem babičky či dědy a na který zápas chcete společně dorazit.

  • Vyplňte formulář na této adrese.

Jelikož je kapacita lístků na každý zápas omezena, určitě si ten pro dědu či babičku dopředu včas rezervujte. Rezervace musí proběhnout minimálně den před samotným zápasem do 12:00. Jen tak budeme moci garantovat, že bude čekat lístek přímo na Vaše jméno. Pokud se ale rozhodnete na poslední chvíli, vynasnažíme se lístek zajistit i pro Vás. Nemusíte se bát, Vaše e-mailová adresa nebude nikomu předána. Použita bude k organizačním účelům celé akce, především pak závěrečnému slosování a v návazné komunikaci senátora.

2. Vyzvedněte si lístek Maximálně hodinu před domácím zápasem BK Opavy se u vstupu pro PARTNERY A NOVINÁŘE prokážete vlastním zakoupeným lístkem (doporučujeme sektor B1) a pro vašeho dědečka či babičku dostanete druhý lístek zdarma a k tomu malý dárek.

3. Závěrečné losování Na konci roku ze všech zúčastněných vylosuji tři výherce, kteří získají dres na míru a sadu dárků věnovaných BK Opava a zároveň budou mít možnost navštívit a prohlédnout si sídlo Senátu.

Tak jednoduché to je!

Moc děkuji BK Opava za podporu rodinného fandění!


Váš senátor Herbert Pavera
1 538 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page